Ayvalık Kasabası

Rönesans Krallıkları, Ayvalık Kasabasının Forum Sayfası'dır.

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Arkadaşlar sıgır üretimindeki sorun ççözüldü

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ancakusu
Sığır Yetiştiriciler Moderatörü
Sığır Yetiştiriciler Moderatörü

Kasabanız : ayvalık
Oyundaki İsminiz : ankakusu

MesajKonu: Arkadaşlar sıgır üretimindeki sorun ççözüldü   Perş. Eyl. 11, 2008 11:43 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Bir kaç gündür yogun çaba ile ugrastıgımız sıgır üreetiminin durması konusna bugün bir çözüm getirdik ticaret nazırından isteklerini sorduk o istekleri karşılamak için kasabadaki bbugday üreticileri ile irtibata geçtik ve son olarak da belediye reisine mesaj çektik ve bu sorunu aştık arkadaşlar...Bu sorunu aşmada bana yardımıcı olan epiphani ve augustux a minnttar oldugumu söylemk istiyorum arkadaşlar size sonsunz teşşekkürler ediyorum.
Bu forum sayesinde daha büyük sorunlarıda aşabilecegimizi görebiliryorum...Su an sıgır alımı yapılabilmektedir tüm sıgır yetiştiricilerine duyrullur sayın arkadaşlar... Very Happy Very Happy Very Happy
Kullanıcı profilini gör
SuLtaN Mehmed
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sıgır üretimindeki sorun ççözüldü   Cuma Eyl. 12, 2008 12:35 am

Evt bu konuda ki uğraşların için kasabamız adına teşekkür ederim ankakusu. bu konuyla ilgili mısır tarlalarına önem verirsek ve ürünleri standartlar doğrultusunda satışa koyarsak daha bi makbul geçer. Mesela pazarda 25 akçeden buğday ve 5.95 ten mısır gibi...
Kullanıcı profilini gör http://ayvalikkasabasi.turkproforum.com

Arkadaşlar sıgır üretimindeki sorun ççözüldü
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası